Online predaj

Jablko 100%: 3L

100% prírodná jablková šťava, neriedená vodou, bez chemických prísad a farbív. Jablká z vlastných ovocných sadov pestované v systéme integrovanej produkcie.

Jablko + BAZA: 3L

100% pravá jablková šťava a bazový kvetový extrakt, neriedený vodou, bez chemických prísad a farbív. Jablká z vlastných ovocných sadov.

Jablko + CVIKLA: 3L

100% jablková a cviklová šťava , neriedená vodou, bez chemických prísad a farbív. Jablká z vlastných ovocných sadov a cvikla z južného Slovenska.

Jablko + VIŠŇA: 3L

100% prírodná jablková a višňová šťava, neriedená vodou, bez chemických prísad a farbív. Jablká z vlastných ovocných sadov.

Jablko + HRUŠKA: 3L

100% prírodná jablková a hrušková šťava, neriedená vodou, bez chemických prísad a farbív. Hrušky a jablká z vlastných ovocných sadov.

Jablko + RÍBEZĽA ČIERNA: 3L

100% pravá jablková a z čiernej ríbezli šťava, neriedená vodou, bez chemických prísad a farbív. Jablká z vlastných ovocných sadov.

Jablko + RAKYTNÍK: 3L

100% prírodná jablková a rakytníkova šťava, neriedená vodou, bez chemických prísad a farbív. Jablká z vlastných ovocných sadov.

Jablčnô - sajder: 1fl (0,275L)

VYPREDANÉ Prvý slovenský sajder je jemne perlivý alkoholický nápoj (5,4 % vol) vyrobený z jablčnej šťavy z JUŽNÝCH SADOV. Bez pridaných aróm a bez zbytočných konzervantov.


© 2013 ARTFUL, s.r.o.